285/40R19 CONTINENTAL TS-810 HL / 107V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 107V
  • Модел: TS-810
  • Ширина: 285
  • Висина: 40
SKU: T905389 Категорија Ознаки: , ,