285/40 R20 DUNLOP WINTER SPORT 5 SUV

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 108V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 285
  • Висина: 40

Нема на залиха

- T906946 Категорија Ознаки: , ,