285/40R20 DUNLOP WINTER SPT 5 SUV MO XLMFS WINTER Germany 108V

28,280ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 108V
  • Модел: WINTER SPORT 5 SUV
  • Ширина: 285
  • Висина: 40
SKU: P537879 Категорија Ознаки: , ,