285/45 R19 NANKANG SV-3 M+S

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 102/111V
  • Модел: G SV-3 M+S
  • Ширина: 285
  • Висина: 45

Нема на залиха

- T907006 Категорија Ознаки: , ,