285/45R19 NANKANG SV-3 M+S / 102/111V

11,528ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Индекс: 102/111V
  • Модел: SV-3M S
  • Ширина: 285
  • Висина: 45

На залиха

SKU: T907006 Категории ,
preloader