295/35R21 CONTINENTAL CROSS WINTER HL / 107V

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: CONTINENTAL
  • Дијаметар: 21
  • Индекс: 107V
  • Модел: CONTICROSSCONTACT WINTER
  • Ширина: 295
  • Висина: 35
SKU: T904022 Категорија Ознаки: , ,