295/35R21 DUNLOP WINTER SPT 5 XL MFS WINTER Germany 107V

23,180ден.

Бесплатна достава
M+S
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 21
  • Индекс: 107V
  • Модел: WINTER SPORT 5
  • Ширина: 295
  • Висина: 35
SKU: P574672 Категорија Ознаки: , ,