295/40R20 GOODYEAR EAGLE TOURING MGT XL FP SUMMER Germany 110W

Бесплатна достава

  • Бренд: GOODYEAR
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 110W
  • Модел: EAGLE TOURING
  • Ширина: 295
  • Висина: 40

Нема на залиха

- P587691 Категорија Ознака: