315/35R20 NANKANG SV-55/ 110V

11,070ден.

  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 20
  • Индекс: 110V
  • Модел: SV-55
  • Ширина: 315
  • Висина: 35

На залиха

SKU: T906998 Категории ,
preloader