DAYTON Touring 2 (175/70R13 82T)

2,830ден. 1,981ден.

Произведени во Италија

Сакате да го зачувате Вашиот буџет, а истивремено и иднината на Вашите пневматици ? Откријте ги докажаните перформанси на Dayton TOURING 2 .

  • Бренд: DAYTON
  • Ширина: 175
  • Висина: 70
  • Дијаметар: 13
  • Модел: Touring 2
  • Индекс: 82
ден.
SKU: 789 Categories: ,
preloader