DAYTON Touring 2 (195/55R15 85V)

4,000ден. 2,800ден.

Произведени во Италија

Сакате да го зачувате Вашиот буџет, а истивремено и иднината на Вашите пневматици ? Откријте ги докажаните перформанси на Dayton TOURING 2 .

  • Бренд: DAYTON
  • Ширина: 195
  • Висина: 55
  • Дијаметар: 15
  • Модел: Touring 2
  • Индекс: 85
ден.
SKU: 800 Categories: ,
preloader