DAYTON Touring 2 (215/45R17 91Y)

4,930ден. 3,451ден.

Произведени во Италија

Сакате да го зачувате Вашиот буџет, а истивремено и иднината на Вашите пневматици ? Откријте ги докажаните перформанси на Dayton TOURING 2 .

  • Бренд: DAYTON
  • Ширина: 215
  • Висина: 45
  • Дијаметар: 17
  • Модел: Touring 2
  • Индекс: 91
ден.
SKU: 815 Categories: ,
preloader