DAYTON Touring 2 (245/40R18 97Y)

7,072ден. 4,810ден.

Произведени во Италија

Сакате да го зачувате Вашиот буџет, а истивремено и иднината на Вашите пневматици ? Откријте ги докажаните перформанси на Dayton TOURING 2 .

  • Бренд: DAYTON
  • Ширина: 245
  • Висина: 40
  • Дијаметар: 18
  • Модел: Touring 2
  • Индекс: 97
ден.
SKU: 834 Categories: ,
preloader