DAYTON Touring 2 (175/65R14 82T)

3,080ден. 2,156ден.

Произведени во Италија

Сакате да го зачувате Вашиот буџет, а истивремено и иднината на Вашите пневматици ? Откријте ги докажаните перформанси на Dayton TOURING 2 .

  • Бренд: DAYTON
  • Ширина: 175
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 14
  • Модел: Touring 2
  • Индекс: 82
ден.
SKU: 787 Categories: ,
preloader