DAYTON Touring 2 (175/65R15 84T)

3,760ден. 2,632ден.

Произведени во Италија

Сакате да го зачувате Вашиот буџет, а истивремено и иднината на Вашите пневматици ? Откријте ги докажаните перформанси на Dayton TOURING 2 .

  • Бренд: DAYTON
  • Ширина: 175
  • Висина: 65
  • Дијаметар: 15
  • Модел: Touring 2
  • Индекс: 84
ден.
SKU: 788 Categories: ,
preloader