165/65R14 BFGOODRICH ADVANTAGE 79T

Бесплатна достава
  • Бренд: BFGoodrich
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 79T
  • Модел: ADVANTAGE
  • Ширина: 165
  • Висина: 65

Нема на залиха

SKU: O165/65R14 79T BFGoodrich ADVANTAGE Категорија Ознаки: , ,