165/70 R14 DUNLOP SPORT

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 165
  • Висина: 70

Нема на залиха

SKU: T909424 Категорија Ознаки: , ,