175/65 R14 DUNLOP SPORT

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 14
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 175
  • Висина: 65

Нема на залиха

SKU: T909283 Категорија Ознаки: , ,