175/65R14 SAVA INTENSA HP SUMMER Poland 82H (Copy)

Бесплатна достава
ПРОИЗВЕДЕНА - 2021
  • Бренд: SAVA
  • Дијаметар: 14
  • Индекс: 82H
  • Модел: Intensa HP
  • Ширина: 175
  • Висина: 65

Нема на залиха

SKU: P548353-1 Категорија Ознаки: ,