195/40 R17 NANKANG AS-1

5,600ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Модел: G AS-1
  • Ширина: 195
  • Висина: 40

Само 4 останати на залиха

- T907891 Категорија Ознаки: , ,