195/45 R15 NANKANG NS-2

3,920ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15
  • Модел: G NS-2
  • Ширина: 195
  • Висина: 45

Само 4 останати на залиха

- T906722 Категорија Ознаки: , ,