195/45 R16 DUNLOP BLURESPONSE

8,484ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Модел: BLURESPONSE
  • Ширина: 195
  • Висина: 45

Само 4 останати на залиха

- T904841 Категорија Ознаки: , ,