195/50 R15 NANKANG NS-20

3,360ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15
  • Модел: G NS-20
  • Ширина: 195
  • Висина: 50

Само 4 останати на залиха

- T904749 Категорија Ознаки: , ,