195/60R16 BFGOODRICH ADVANTAGE 89V

Бесплатна достава
  • Бренд: BFGoodrich
  • Дијаметар: 16
  • Индекс: 89V
  • Модел: ADVANTAGE
  • Ширина: 195
  • Висина: 60

Нема на залиха

SKU: O195/60R16 89V BFGoodrich Advantage Категорија Ознаки: , ,