195/65 R15 NANKANG NA-1

Бесплатна достава
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15
  • Модел: G NA-1
  • Ширина: 195
  • Висина: 65

Нема на залиха

- T906723 Категорија Ознаки: , ,