205/45 R16 DUNLOP SP MAXX RT

10,003ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Модел: SP MAXX RT
  • Ширина: 205
  • Висина: 45

Само 4 останати на залиха

- T906639 Категорија Ознаки: , ,