205/45 R17 DUNLOP SP MAXX RT2

10,430ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Модел: SP MAXX RT2
  • Ширина: 205
  • Висина: 45

Само 4 останати на залиха

- T906640 Категорија Ознаки: , ,