205/55 R16 DUNLOP SPORT (91H)

6,279ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Модел: SPORT (91H)
  • Ширина: 205
  • Висина: 55

Само 4 останати на залиха

- T910161 Категорија Ознаки: , ,