205/55R16H UNIROYAL RAINSPORT 5 (91)H (C-A-71DB) (P)

4,540ден.

Бесплатна достава
26
  • Бренд: UNIROYAL
  • Дијаметар: 16
  • Модел: RainSport 5 (91)H (C-A-71dB) (P)
  • Ширина: 205
  • Висина: 55

На залиха

SKU: M205/55R16H RainSport 5 (91)H (C-A-71dB) (P) Категорија Ознаки: , ,