205/60 R16 DUNLOP BLURESPONSE

9,898ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 16
  • Модел: BLURESPONSE
  • Ширина: 205
  • Висина: 60

Само 4 останати на залиха

- T909671 Категорија Ознаки: , ,