205/65 R15 DUNLOP FASTRESPONSE

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 15
  • Модел: FASTRESPONSE
  • Ширина: 205
  • Висина: 65

Нема на залиха

SKU: T902736 Категорија Ознаки: , ,