215/35 R19 NANKANG NS-20

8,400ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 19
  • Модел: G NS-20
  • Ширина: 215
  • Висина: 35

Само 4 останати на залиха

- T907984 Категорија Ознаки: , ,