215/40 R17 DUNLOP SP MAXX RT2

11,291ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Модел: SP MAXX RT2
  • Ширина: 215
  • Висина: 40

Само 4 останати на залиха

- T907346 Категорија Ознаки: , ,