215/50 R17 DUNLOP SP MAXX RT 2

10,451ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Модел: SP MAXX RT 2
  • Ширина: 215
  • Висина: 50

Само 4 останати на залиха

- T906638 Категорија Ознаки: , ,