215/55 R18 NANKANG SP-7

6,272ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Модел: G SP-7
  • Ширина: 215
  • Висина: 55

Само 4 останати на залиха

- T906274 Категорија Ознаки: , ,