215/60R17 BFGOODRICH ADVANTAGE SUV 96H

Бесплатна достава
  • Бренд: BFGoodrich
  • Дијаметар: 17
  • Индекс: 96H
  • Модел: ADVANTAGE SUV
  • Ширина: 215
  • Висина: 60

Нема на залиха

SKU: O215/60R17 96H BFGoodrich Advantage SUV Категорија Ознаки: , ,