215/65 R15C NANKANG CW-20

5,845ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 15C
  • Модел: NG CW-20
  • Ширина: 215
  • Висина: 65

Само 4 останати на залиха

- T907962 Категорија Ознаки: , ,