225/40 R18 DUNLOP SP MAXX RT 2

7,952ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Модел: SP MAXX RT 2
  • Ширина: 225
  • Висина: 40

Само 4 останати на залиха

- T906088 Категорија Ознаки: , ,