225/50 R16 NANKANG NS-20

Бесплатна достава
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Модел: G NS-20
  • Ширина: 225
  • Висина: 50

Нема на залиха

- T906185 Категорија Ознаки: , ,