225/50 R17 DUNLOP SPORT

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 17
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 225
  • Висина: 50

Нема на залиха

SKU: T910088 Категорија Ознаки: , ,