225/50 R17 NANKANG NS-20

5,600ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Модел: G NS-20
  • Ширина: 225
  • Висина: 50

Само 4 останати на залиха

- T904755 Категорија Ознаки: , ,