225/50 R18 NANKANG SP-7

Бесплатна достава
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Модел: G SP-7
  • Ширина: 225
  • Висина: 50

Нема на залиха

- T907294 Категорија Ознаки: , ,