225/55 R18 COOPER DISCOVERER ALL SEASON

9,611ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: COOPER TIRES
  • Дијаметар: 18
  • Модел: DISCOVERER ALL SEASON
  • Ширина: 225
  • Висина: 55

Само 4 останати на залиха

- T911110 Категорија Ознаки: , ,