225/55 R18 NANKANG NS-20

7,840ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Модел: G NS-20
  • Ширина: 225
  • Висина: 55

Само 4 останати на залиха

- T905497 Категорија Ознаки: , ,