225/60 R18 NANKANG AS-1

Бесплатна достава
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 18
  • Модел: G AS-1
  • Ширина: 225
  • Висина: 60

Нема на залиха

- T907295 Категорија Ознаки: , ,