225/75 R16 NANKANG FT-7

6,706ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 16
  • Модел: G FT-7
  • Ширина: 225
  • Висина: 75

Само 4 останати на залиха

- T906896 Категорија Ознаки: , ,