235/35 R19 DUNLOP SPT MAXX RT2

12,131ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 19
  • Модел: SPT MAXX RT2
  • Ширина: 235
  • Висина: 35

Само 4 останати на залиха

- T906764 Категорија Ознаки: , ,