235/40 R18 DUNLOP SP MAXX RT 2

11,025ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Модел: SP MAXX RT 2
  • Ширина: 235
  • Висина: 40

Само 4 останати на залиха

- T906131 Категорија Ознаки: , ,