235/45 R18 DUNLOP SPORT

Бесплатна достава
  • Бренд: DUNLOP
  • Дијаметар: 18
  • Модел: SPORT
  • Ширина: 235
  • Висина: 45

Нема на залиха

SKU: T910747 Категорија Ознаки: , ,