235/50 R18 COOPER DISCOVERER ALL SEASON

10,269ден.

Бесплатна достава
M+S
4
  • Бренд: COOPER TIRES
  • Дијаметар: 18
  • Модел: DISCOVERER ALL SEASON
  • Ширина: 235
  • Висина: 50

Само 4 останати на залиха

- T911111 Категорија Ознаки: , ,