235/55 R17 NANKANG NS-20

7,280ден.

Бесплатна достава
4
  • Бренд: NANKANG
  • Дијаметар: 17
  • Модел: G NS-20
  • Ширина: 235
  • Висина: 55

Само 4 останати на залиха

- T904901 Категорија Ознаки: , ,